top of page

CitySolar išmaniosios šiukšliadėžės tinklaraštis

Sveiki atvykę į mūsų išmaniosios šiukšliadėžės tinklaraštį, kuriame gilinamės į novatorišką atliekų tvarkymo pasaulį, išmaniuosius miestus, ir saulės energija varomų išmaniųjų šiukšliadėžių poveikį. Šiame tinklaraštyje tyrinėjame naujausius atliekų tvarkymo technologijų pasiekimus ir kaip jos formuoja švaresnę, tvaresnę miesto  ateitį.

Tvarus atliekų tvarkymas

01

Šiandieniniame pasaulyje tvarumas tampa vis svarbesnis savivaldybėms, miestams ir įmonėms. Jie siekia kuo labiau sumažinti savo poveikį aplinkai. Išmaniosios CitySolar yra būtent tai, ko reikia!

02

Šiuolaikiniame pasaulyje atliekų tvarkymas tapo dideliu iššūkiu miestams ir savivaldybėms. Didėjant gyventojų skaičiui ir keičiantis vartojimo įpročiams, tradicinėms atliekų tvarkymo sistemoms tapo sunku susitvarkyti su didėjančiu atliekų kiekiu. Čia atsiranda išmaniųjų šiukšliadėžių privalumai.

Išmaniosios šiukšliadėžės privalumai
Išmanioji šiukšliadėžė Rygoje

03

Siekdami švaresnės ir tvaresnės aplinkos "McDonald's" restoranai įsigijo CitySolar išmaniąsias šiukšliadėžes Latvijoje. Pirmosios šiukšliadėžes buvo pastatytos sostinėje - Rygoje.

bottom of page