top of page

CitySolar išmanioji šiukšliadėžė Rygoje

Siekdami švaresnės ir tvaresnės aplinkos, „McDonald’s“ suvienijo jėgas su SIA Rīgas meži, kad Latvijos sostinėje įdiegtų inovatyvius atliekų tvarkymo sprendimus. Įrengdami CitySolar išmaniąsias šiukšliadėžes su saulės energija varomais mechanizmais, siekia pagerinti atliekų šalinimo praktiką ir skatinti tvarumą miesto kraštovaizdyje. Šis bendradarbiavimas žymi reikšmingą žingsnį į priekį kuriant švaresnę ir malonesnę aplinką tiek gyventojams, tiek miesto svečiams.

CitySolar šiukšliadėžės Rygoje. Pastatytos bendradarbiaujant su McDonald's

Saulės energijos panaudojimas pažangesniems atliekų tvarkymo sprendimams

Latvijos žmonės mėgaujasi „McDonald's“ maistu tiek 14-oje „McDonald's“ restoranų visoje šalyje, tiek išsinešimui.

„Kaip atsakinga įmonė, prioritetą teikiame pakuotėms ir aktyviai kuriame sprendimus, kaip sumažinti atliekų kiekį. Šiais metais „McDonald’s“ pirmą kartą bendradarbiauja su „Rīgas meži“, siekdama paskatinti gyventojus atsakingai išmesti panaudotas pakuotes, naudojant šiukšliadėžes. Išmaniųjų šiukšliadėžių įrengimas siūlo šiuolaikišką ir patogų atliekų išvežimo sprendimą, motyvuojantį žmones pasirūpinti ne tik „McDonald's“ pakuotėmis, bet ir kitomis atliekomis, puoselėjant švarią ir malonią sostinės aplinką“, sako „McDonald's“ vadovas Baltijos šalims Vladimir Janevski

Įsipareigojimas švariai aplinkai ir efektyviam atliekų tvarkymui

„Džiaugiamės, kad mūsų kūruojamose srityse ir toliau diegiami vis išmanesni, tvaresni ir ekonomiškesni sprendimai. Naujosios šiukšliadėžės neabejotinai reikšmingai pakeis mūsų darbuotojų kasdienybę. Kai kurios gražiausios mūsų vietovės, tokios kaip Bastejkalns, Operas skvērs ir Vērmanes dārzs, bus dar švaresnės ir estetiškesnės. Taip pat džiugu žinoti, kad įsipareigojimas švariai aplinkai ir tvarių sprendimų įgyvendinime esame ne vieni, nes turime naujų ir partnerių!“ sako Anita Skudra, SIA „Rīgas meži“ valdybos pirmininkė.

Atliekų tvarkymo procesų supaprastinimas ir tvarumo skatinimas

Išmaniųjų šiukšliadėžių presavimo funkcija gali padėti sumažinti atliekų surinkimo ir tvarkymo neigiamą poveikį aplinkai. Taip yra todėl, kad šukšlių atliekų tvarkytojams reikia mažiau surinkimo kelionių, o tai reiškia, kad mažinamas išmetamo anglies dioksido kiekis į aplinką. Be to, presavimo šiukšliadėžės dažnai gaminamos iš perdirbamų medžiagų.

Išlaidų mažinimas

Šios naujosios išmaniosios šiukšliadėžės ne tik suteikia gyventojams patogumą išmesti atliekas, bet ir sumažina „Rīgas meži“ darbuotojų reikalaujamų priežiūros vizitų skaičių, supaprastina atliekų tvarkymo procesus Rygoje ir daro juos tvaresnius. Naujosios CitySolar išmaniosios šiukšliadėžės taip pat pasižymi specialiu vizualiniu dizainu, pritaikytu parko aplinkai, sukurtu bendradarbiaujant McDonald’s ir Rīgas meži.

bottom of page