top of page

Išmanioji 
šiukšliadėžė CitySolar - atliekų tvarkymo ateitis

Pristatome CitySolar šiukšliadėžę – revoliucinę atliekas presuojančią išmaniąją šiukšliadėžę, 100 % maitinamą saulės energija. Patentuota šiukšliadėžės technologija skirta išmaniajam atliekų tvarkymui. Patirkite neprilygstamą efektyvumą naudodami iki 2000 litrų talpos CitySolar išmaniąją šiukšliadėžę.

Išmanioji presavimo šiukšliadėžė

Galimi 3 skirtingi vaidaus talpos sprendimai

Naudodami naująją CitySolar išmaniąją šiukšliadėžę galite pasirinkti iš dviejų standartinių vidaus konteinerio dydžių: 240 litrų su 120 l įdėklu arba be jo ir 360 litrų. Šis pritaikomumas užtikrina, kad galite lengvai padidinti šiukšliadėžės talpą, atsižvelgdami į atliekų kiekį jūsų vietoje, nesvarbu, ar tai judrus miesto centras, ar mažesnė bendruomenės teritorija. Atsisveikinkite su fiksuoto dydžio atliekų konteinerių suvaržymais ir mėgaukitės pritaikytu atliekų surinkimo patogumu.

600 litrų talpa

600 litrų

CitySolar su 240 L konteineris + 120 l vidiniu įdėklu

1200 litrų talpa

1200 litrų

CitySolar su 240 L konteineriu

2000 litrų talpa

2000 litrų

CitySolar su 360 L konteineriu

Naujų standartų nustatymas

Presavimo šiukšliadėžė

„Citysolar“ išmanioji presavimo šiukšliadėžė ne tik presuoja atliekas, bet ir sumažina eksploatavimo išlaidas bei išskiriamo anglies dioksido kiekį iki stulbinančių 90%. Atsisveikinkite su neefektyvumu ir priimkite  ekologiškesnę, tvaresnę ateitį.

Unikali, patentuota presavimo sistema CitySolar išmanioji šiukšliadėžė pakeičia atliekų tvarkymą, supaprastindama operacijas ir tausoja aplinką. Sveiki atvykę į atliekų tvarkymo ateitį su CitySolar išmaniąja šiukšliadėže – su geriausiomis inovacijomis.

Išmaniosios šiukšliadėžės privalumai

Išlaidų mažinimas

Išlaidų mažinimas

CitySolar padeda sumažinti šiukšlių išvežimo išlaidas iki 90 %, supaprastina atliekų surinkimą ir sumažina perpildytų šiukšliadėžių skaičių. Jų atsipirkimo laikas yra iki vienerių metų, todėl tai yra greita investicijų grąža.

Graži išvaizda

Patobulinta estetika

CitySolar išmanioji šiukšliadėžė skatina švarą ir sukuria saugesnę bei malonesnę aplinką. Pasirinkite jas, kad pakeistumėte savo miesto erdvę ir skatintumėte tvarią atliekų tvarkymo praktiką.

Tvarumas

Tvarumas

Efektyvumas

Efektyvumas ir saugumas

CitySolar saulės energija matinamos šiukšliadėžės skatina efektyvius atliekų surinkimo maršrutus, todėl sumažėja surinkimo kelionių ir iki 90 % sumažinamas transportuojant išmetamas CO2 kiekis. Be to, 95 % CitySolar išmaniųjų šiukšliadėžių naudojamų medžiagų yra perdirbamos.

CitySolar išmanioji šiukšliadėžė supaprastina 240 l talpos konteinerių, kurie yra su ratukais, ištuštinimo procesą, sumažina atliekų surinkimo personalo rankinio tvarkymo riziką ir užtikrina saugumą.

Ilgaamžiškumas

Ilgaamžiškumas

CitySolar išmaniosios šiukšliadėžės sukurtos taip, kad tarnautų ilgą laiką: naudojamos kokybiškos medžiagos, visi komponentai yra lengvai keičiami, šiukšliadėžės šoninės sienelės pakeičiamos vos per 10 minučių vietoje. Dėl to jums nereikės pirkti naujo gaminio, o galėsite pakeisti sieneles ir jis atrodys kaip naujas.

Informacija apie išmaniąją šiukšliadėžę

Presavimo šiukšliadėžė

        Medžiagiškumas

Nerūdijantis plienas;

Cinkuotas plienas su aukščiausia antikorozine klase - C5.

        Matmenys

Bendras aukštis 1490 mm;

Bendras plotis 770 mm;

Vidinio konteinerio talpa 120 L / 240 L / 360 L.

        Techninės detalės

Presavimo santykis 5:1;

Sistemos įtampa 12 V.

Skandinaviškas dizainas

Išmanioji CitySolar presavimo šiukšliadėžė pasižymi aptakiu ir minimalistiniu skandinaviško stiliaus įkvėptu dizainu, tiesiomis linijomis ir modernia estetika. Jo minimalistinė forma yra funkcionali ir vizualiai patraukli, joje įdiegta pažangi saulės energija maitinama technologija, kad atliekų šalinimas būtų efektyvesnis. Skaitykite daugiau apie mus ir CitySolar istoriją.

CitySolar saulės energija matinamas šiukšliadėžės presas gaminamas Suomijoje. Jis pagamintas iš aukštos kokybės cinkuoto plieno, kuris žymiai pagerina gaminio atsparumą korozijai ir palengvina medžiagos dažymą. Kokybės skyrius užtikrina gerą paviršiaus apdorojimo proceso kontrolę, o tai leidžia pasiekti puikų rezultatą. CitySolar išmanioji šiukšliadėžė buvo sukurta atsižvelgiant į galutinį vartotoją.

Skandinaviškas dizainas

Pagrindinės CitySolar išmaniosios šiukšliadėžės savybės

Maitinama saulės baterijomis

100% maitinama saulės energija

CitySolar presavimo šiukšliadėžė maitinama saulės energija. Šiukšliadėžė sukurta ir išbandyta taip, kad visiškai veiktų net esant ribonam apšvietimui, pavyzdžiui, Šiaurės šalyse.

Trys vidinės talpos pasirinkimai

3-in-1 talpos sprendimas

Galimybė keisti vidinę talpą 120 L, 240 L, 360 L, priklausomai nuo pageidavimo arba sezoninio poreikio. Galima naudoti standartinius 240 L ir 360 L plastikinius konteinerius arba 240 L konteinerį su 120 L talpos aliuminio įdėklu.

Keičiamos sienelės

Keičiamos sienelės

Vietoje keičiamos sienelės, kurias galima greitai pakeisti per mačiau nei 10 minučių. Tai radikaliai sumažina vandalizmo išlaidas, nes galima pakeisti tik sieneles - nereikia keisti viso gaminio, ir prailgina gaminio tarnavimo laiką. 

didžiausia talpa

Didžiausia talpa rinkoje

Iki 2000 litrų supresuotų atliekų! Tai prilygsta 10 standartinių 240 litrų talpos nesupresuotų atliekų konteinerių. Patentuota presavimo sistema leidžia maksimaliai pasiekti presavimą iki pat dugno.

Atsparios medžiagos

CitySolar išmaniosios šiukšliadėžės sukurtos taip, kad tarnautų ilgą laiką: naudojamos kokybiškos medžiagos, visi komponentai yra lengvai keičiami, šiukšliadėžės šoninės sienelės pakeičiamos vos per 10 minučių vietoje. Dėl to jums nereikės pirkti naujo gaminio, o galėsite pakeisti sieneles ir jis atrodys kaip naujas.

Ugniai saugios, nerūdijančios medžiagos

Patentuota presavimo technologija

Patentuota presavimo sistema

Patentuota presavimo sistema leidžia išnaudoti maksimalų pasiekiamumą, todėl atliekos sutankinamos iki pat dugno.

Šiukšlių lygio matavimas

Tikslus šiukšliadėžės užpildymo lygio matavimas

Patentuota šiukšlių lygio nustatymo technologija užtikrina tikslius rezultatus ir padeda išvengti brangių ir nereikalingų tuščių ar pustuščių šiukšlių surinkimų iš šiukšliadėžės.

Duomenys realiu laiku

Duomenys realiu laiku programėlėje išmaniajame įrenginyje

FinBin Care "debesies" paslauga leis stebėti šiukšlių lygi, bet kuriame jūsų išmaniajame įrenginyje. Taip pat galėsite stebėti išmetimo liuko atidarymo kiekį.

Rankinis arba mechaninis ištuštinimas
Sukurkite šiukšliadėžės dizainą
Išmetimo angos atidarymas su pedalu

Rankinis arba mechaninis ištuštinimas

CitySolar išmanioji šiukšliadėžė gali būti ištuštinama mechaninėmis priemonėmis, pavyzdžiui, šiuolaikiniais šiukšliavežiais, arba rankiniu būdu.

Susikurkite šiukšliadėžės dizainą pagal jūsų skonį

CitySolar išmaniųjų šiukšliadėžių dizainą galite pritaikyti pagal jūsų skonį ar miesto estetiką - lipdukų ir plačiu šiukšliadėžės spalvų pasirinkimu. Dėl lengvai vietoje keičiamų šoninių sienelių - galite turėti išskirtinį dizainą kiekvienam metų laikui arba ypatingoms šventėms. 

Šiukšliadėžės išmetimo angos atidarymas be rankų

Kojos pedalas leidžia be rankų atidaryti šiukšliadėžės šiukšlių išmetimo dangtį. Tai skatina higienišką atliekų šalinimo patirtį.

CitySolar išmaniosios šiukšliadėžės priedai

        360 L talpos padidinimas;

        Antigrafiti paviršiaus padengimas;

        Individualūs lipdukai;

        Keičiamos šoninės sienelės.

Saulės kolektorius
Uždengta spynelė

Nauji priedai netrukus

        Integruota peleninė;

        Taros stovas.

bottom of page